LM25101AM/NOPB
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM25101AM/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC GATE DVR HI/LO SIDE 3A 8SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • správa
Špecifikácie LM25101AM/NOPB
Číslo dielu LM25101AM/NOPB Výrobca N/A
popis IC GATE DVR HI/LO SIDE 3A 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 54956 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 9 V ~ 14 V Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC
séria - Doba nárastu / poklesu (typ) 430ns, 260ns
obal Tube Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ostatné mená 296-41558-5
LM25101AM/NOPB-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet ovládačov 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Logické napätie - VIL, VIH 2.3V, - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Non-Inverting Vysoké bočné napätie - Max (Bootstrap) 100V
Typ brány N-Channel MOSFET Ovládaná konfigurácia Half-Bridge
Detailný popis Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC Aktuálny - špičkový výstup (zdroj, výlevka) 3A, 3A
Typ kanálu Independent Číslo základnej časti LM25101
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM250K
LM250K
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO3