LM25101AMRX/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM25101AMRX/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC GATE DVR HI/LO SIDE 3A 8SOPWR
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie LM25101AMRX/NOPB
Číslo dielu LM25101AMRX/NOPB Výrobca N/A
popis IC GATE DVR HI/LO SIDE 3A 8SOPWR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 68704 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 9 V ~ 14 V Balík dodávateľov zariadení 8-SO PowerPad
séria - Doba nárastu / poklesu (typ) 430ns, 260ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet ovládačov 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Logické napätie - VIL, VIH 2.3V, -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Non-Inverting
Vysoké bočné napätie - Max (Bootstrap) 100V Typ brány N-Channel MOSFET
Aktuálny - špičkový výstup (zdroj, výlevka) 3A, 3A Typ kanálu Independent