ASLD322240DNUW
IDECIDEC
IDEC
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASLD322240DNUW
Výrobca / Značka: IDEC
Popis produktu 30MM SS 3POS SRL 24V 4NO WHT
listoch:
  • správa
Špecifikácie ASLD322240DNUW
Číslo dielu ASLD322240DNUW Výrobca IDEC
popis 30MM SS 3POS SRL 24V 4NO WHT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS