ASLD322240DNUR
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASLD322240DNUR
Výrobca / Značka: IDEC
Popis produktu 30MM SS 3POS SRL 24V 4NO RED
listoch:
  • správa
Špecifikácie ASLD322240DNUR
Číslo dielu ASLD322240DNUR Výrobca IDEC
popis 30MM SS 3POS SRL 24V 4NO RED Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS