ASLD322240DNUG
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASLD322240DNUG
Výrobca / Značka: IDEC
Popis produktu 30MM SS 3POS SRL 24V 4NO GRN
listoch:
  • správa
Špecifikácie ASLD322240DNUG
Číslo dielu ASLD322240DNUG Výrobca IDEC
popis 30MM SS 3POS SRL 24V 4NO GRN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS