ASLD32240DNUW
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASLD32240DNUW
Výrobca / Značka: IDEC
Popis produktu 30MM SS 3POS MT 24V 4NO WHT
listoch:
  • správa
Špecifikácie ASLD32240DNUW
Číslo dielu ASLD32240DNUW Výrobca IDEC
popis 30MM SS 3POS MT 24V 4NO WHT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS