ASLD32240DNUY
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASLD32240DNUY
Výrobca / Značka: IDEC
Popis produktu 30MM SS 3POS MT 24V 4NO YEL
listoch:
  • správa
Špecifikácie ASLD32240DNUY
Číslo dielu ASLD32240DNUY Výrobca IDEC
popis 30MM SS 3POS MT 24V 4NO YEL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS