EAST1608AA2
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EAST1608AA2
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED ORANGE CLEAR 2SMD
listoch: EAST1608AA2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
9000 pcs
  • správa
Špecifikácie EAST1608AA2
Číslo dielu EAST1608AA2 Výrobca Everlight Electronics
popis LED ORANGE CLEAR 2SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1123561 pcs Dátový hárok EAST1608AA2.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 611nm Vlnová dĺžka - dominantná 607nm
Napätie - vpred (Vf) (typ) 2.05V Uhol zobrazenia 100°
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 1.60mm L x 0.80mm W
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Hodnotenie Millicandela 50mcd
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Transparentnosť objektívu Clear
Štýl / veľkosť šošovky Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm Farba šošoviek Colorless
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška (Max) 0.90mm
Vlastnosti - Detailný popis Orange 607nm LED Indication - Discrete 2.05V 0603 (1608 Metric)
Súčasný test 20mA konfigurácia Standard