EAST16086YA5
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EAST16086YA5
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED YELLOW CLEAR 2SMD
listoch: EAST16086YA5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
9000 pcs
  • správa
Špecifikácie EAST16086YA5
Číslo dielu EAST16086YA5 Výrobca Everlight Electronics
popis LED YELLOW CLEAR 2SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1651902 pcs Dátový hárok EAST16086YA5.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 591nm Vlnová dĺžka - dominantná 590nm
Napätie - vpred (Vf) (typ) 2V Uhol zobrazenia 120°
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 1.60mm L x 0.80mm W
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Hodnotenie Millicandela 54mcd
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Transparentnosť objektívu Clear
Štýl / veľkosť šošovky Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm Farba šošoviek Colorless
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška (Max) 0.70mm
Vlastnosti - Detailný popis Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric)
Súčasný test 10mA konfigurácia Standard