EAST16086YA0
Prehľad produktov
Číslo dielu: EAST16086YA0
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED YELLOW CLEAR 2SMD
listoch: EAST16086YA0.pdf
  • správa
Špecifikácie EAST16086YA0
Číslo dielu EAST16086YA0 Výrobca Everlight Electronics
popis LED YELLOW CLEAR 2SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 817582 pcs Dátový hárok EAST16086YA0.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 591nm Vlnová dĺžka - dominantná 589nm
Napätie - vpred (Vf) (typ) 2V Uhol zobrazenia 120°
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 1.60mm L x 0.80mm W
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená S10B009818
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Hodnotenie Millicandela 126mcd Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Transparentnosť objektívu Clear Štýl / veľkosť šošovky Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Farba šošoviek Colorless Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška (Max) 0.70mm Vlastnosti -
Detailný popis Yellow 589nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric) Súčasný test 20mA