EAST1608GA0
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
EAST1608GA0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EAST1608GA0
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED YELLOW/GREEN CLEAR 2SMD
listoch: EAST1608GA0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie EAST1608GA0
Číslo dielu EAST1608GA0 Výrobca Everlight Electronics
popis LED YELLOW/GREEN CLEAR 2SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1199440 pcs Dátový hárok EAST1608GA0.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 575nm Vlnová dĺžka - dominantná 574nm
Napätie - vpred (Vf) (typ) 2V Uhol zobrazenia 100°
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 1.60mm L x 0.80mm W
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená 1080-1546-2
EAST1608GA0-ND
S10B009995
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Hodnotenie Millicandela 20mcd Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Transparentnosť objektívu Clear Štýl / veľkosť šošovky Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Farba šošoviek Colorless Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška (Max) 0.90mm Vlastnosti -
Detailný popis Yellow-Green 574nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric) Súčasný test 5mA