EAST1608GA5
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
EAST1608GA5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EAST1608GA5
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED YELLOW/GREEN CLEAR 2SMD
listoch: EAST1608GA5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
9000 pcs
  • správa
Špecifikácie EAST1608GA5
Číslo dielu EAST1608GA5 Výrobca Everlight Electronics
popis LED YELLOW/GREEN CLEAR 2SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1585085 pcs Dátový hárok EAST1608GA5.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 575nm Vlnová dĺžka - dominantná 572nm
Napätie - vpred (Vf) (typ) 2.05V Uhol zobrazenia 100°
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 1.60mm L x 0.80mm W
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Hodnotenie Millicandela 40mcd
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Transparentnosť objektívu Clear
Štýl / veľkosť šošovky Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm Farba šošoviek Colorless
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška (Max) 0.90mm
Vlastnosti - Detailný popis Yellow-Green 572nm LED Indication - Discrete 2.05V 0603 (1608 Metric)
Súčasný test 20mA konfigurácia Standard