EADCD040RA1
Prehľad produktov
Číslo dielu: EADCD040RA1
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu THRU-HOLE 7-SEGMENT RED
listoch: EADCD040RA1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
75 pcs
  • správa
Špecifikácie EADCD040RA1
Číslo dielu EADCD040RA1 Výrobca Everlight Electronics
popis THRU-HOLE 7-SEGMENT RED Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 74259 pcs Dátový hárok EADCD040RA1.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 632nm Napätie - vpred (Vf) (typ) 2V
Veľkosť / rozmer 0.630" H x 0.795" W x 0.276" D (16.00mm x 20.20mm x 7.00mm) séria -
Zníženie výkonu (Max) 60mW obal Tube
Balík / puzdro 10-DIP (0.600", 15.24mm) Počet znakov 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hodnotenie Millicandela 15mcd
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ zobrazenia 7-Segment Veľkosť číslice / alfa 0.40" (10.16mm)
Detailný popis Character LED Display Module Red 7-Segment 2 Character Common Cathode 2V 20mA 0.630" H x 0.795" W x 0.276" D (16.00mm x 20.20mm x 7.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm) Súčasný test 20mA