EADCD030RA2
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EADCD030RA2
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu THRU-HOLE 7-SEGMENT RED
listoch: EADCD030RA2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
96 pcs
  • správa
Špecifikácie EADCD030RA2
Číslo dielu EADCD030RA2 Výrobca Everlight Electronics
popis THRU-HOLE 7-SEGMENT RED Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77162 pcs Dátový hárok EADCD030RA2.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 632nm Napätie - vpred (Vf) (typ) 2V
Veľkosť / rozmer 0.591" H x 0.610" W x 0.283" D (15.00mm x 15.50mm x 7.20mm) séria -
Zníženie výkonu (Max) 60mW obal Tube
Balík / puzdro 10-DIP (0.600", 15.24mm), 9 Leads Počet znakov 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hodnotenie Millicandela 6.4mcd
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ zobrazenia 7-Segment Veľkosť číslice / alfa 0.30" (7.62mm)
Detailný popis Character LED Display Module Red 7-Segment 2 Character Common Anode 2V 20mA 0.591" H x 0.610" W x 0.283" D (15.00mm x 15.50mm x 7.20mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm), 9 Leads Súčasný test 20mA