EADCD054GA1
Prehľad produktov
Číslo dielu: EADCD054GA1
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu THRU-HOLE 16-SEGMENT GRN
listoch: EADCD054GA1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
60 pcs
  • správa
Špecifikácie EADCD054GA1
Číslo dielu EADCD054GA1 Výrobca Everlight Electronics
popis THRU-HOLE 16-SEGMENT GRN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 67967 pcs Dátový hárok EADCD054GA1.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 575nm Napätie - vpred (Vf) (typ) 2V
Veľkosť / rozmer 0.835" H x 0.988" W x 0.303" D (21.20mm x 25.10mm x 7.70mm) séria -
Zníženie výkonu (Max) 60mW obal Tube
Balík / puzdro 18-DIP (0.600", 15.24mm) Ostatné mená D103000397
Počet znakov 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Hodnotenie Millicandela 4.5mcd Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ zobrazenia 14-Segment, Alphanumeric
Veľkosť číslice / alfa 0.54" (13.72mm) Detailný popis Character LED Display Module Yellow-Green 14-Segment, Alphanumeric 2 Character Common Cathode 2V 20mA 0.835" H x 0.988" W x 0.303" D (21.20mm x 25.10mm x 7.70mm) 18-DIP (0.600", 15.24mm)
Súčasný test 20mA Spoločný pin Common Cathode