EADCD056GA4
Prehľad produktov
Číslo dielu: EADCD056GA4
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN
listoch: EADCD056GA4.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
60 pcs
  • správa
Špecifikácie EADCD056GA4
Číslo dielu EADCD056GA4 Výrobca Everlight Electronics
popis THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76807 pcs Dátový hárok EADCD056GA4.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 575nm Napätie - vpred (Vf) (typ) 2V
Veľkosť / rozmer 0.748" H x 0.984" W x 0.315" D (19.00mm x 25.00mm x 8.00mm) séria -
Zníženie výkonu (Max) 60mW obal Tube
Balík / puzdro 18-DIP (0.600", 15.24mm) Počet znakov 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hodnotenie Millicandela 6.4mcd
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ zobrazenia 7-Segment Veľkosť číslice / alfa 0.56" (14.22mm)
Detailný popis Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment 2 Character Common Anode 2V 20mA 0.748" H x 0.984" W x 0.315" D (19.00mm x 25.00mm x 8.00mm) 18-DIP (0.600", 15.24mm) Súčasný test 20mA