B82801B0803A020
EPCOSEPCOS
B82801B0803A020 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82801B0803A020
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CURR SENSE XFMR 1:20 SMD
listoch: B82801B0803A020.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
900 pcs
1800 pcs
6300 pcs
  • správa
Špecifikácie B82801B0803A020
Číslo dielu B82801B0803A020 Výrobca EPCOS
popis CURR SENSE XFMR 1:20 SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78920 pcs Dátový hárok B82801B0803A020.pdf
závažia 0.014 oz (0.4g) typ Invasive
Otočný pomer - primárny: sekundárny 1:20 Stýl ukončenia Gull Wing
Veľkosť / rozmer 0.280" L x 0.320" W (7.11mm x 8.13mm) séria B82801B
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Ostatné mená 495-4043-2
B82801B 803A 20
B82801B803A20
Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant indukčnosť 80µH
Výška - sedenie (Max) 0.200" (5.08mm) Frekvenčný rozsah 50kHz ~ 1MHz
Energetický čas (E.T.) - Detailný popis 1:20 Current Sense Transformer 50kHz ~ 1MHz 0.8 mOhm Primary, 400 mOhm Secondary 80µH Surface Mount
DC odpor (DCR) 0.8 mOhm Primary, 400 mOhm Secondary Aktuálny pomer -