B82801B0184A030
EPCOSEPCOS
B82801B0184A030 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82801B0184A030
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CURR SENSE XFMR 1:30 SMD
listoch: B82801B0184A030.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie B82801B0184A030
Číslo dielu B82801B0184A030 Výrobca EPCOS
popis CURR SENSE XFMR 1:30 SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 57132 pcs Dátový hárok B82801B0184A030.pdf
závažia 0.014 oz (0.4g) typ Invasive
Otočný pomer - primárny: sekundárny 1:30 Stýl ukončenia Gull Wing
Veľkosť / rozmer 0.280" L x 0.320" W (7.11mm x 8.13mm) séria B82801B
hodnotenie - obal Original-Reel®
Ostatné mená 495-4044-6 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant indukčnosť 180µH
Výška - sedenie (Max) 0.200" (5.08mm) Frekvenčný rozsah 50kHz ~ 1MHz
Energetický čas (E.T.) - Detailný popis 1:30 Current Sense Transformer 50kHz ~ 1MHz 0.8 mOhm Primary, 870 mOhm Secondary 180µH Surface Mount
DC odpor (DCR) 0.8 mOhm Primary, 870 mOhm Secondary Aktuálny pomer -