| Číslo dielu | B82801B0984A070 | Výrobca | EPCOS |
|---|---|---|---|
| popis | CURR SENSE XFMR 1:70 SMD | Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 63757 pcs | Dátový hárok | B82801B0984A070.pdf |
| závažia | 0.014 oz (0.4g) | typ | Invasive |
| Otočný pomer - primárny: sekundárny | 1:70 | Stýl ukončenia | Gull Wing |
| Veľkosť / rozmer | 0.280" L x 0.320" W (7.11mm x 8.13mm) | séria | B82801B |
| hodnotenie | - | obal | Tape & Reel (TR) |
| Ostatné mená | 495-4048-2 B82801B 984A 70 B82801B984A70 |
Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobca štandardná doba výroby | 22 Weeks |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | indukčnosť | 980µH |
| Výška - sedenie (Max) | 0.200" (5.08mm) | Frekvenčný rozsah | 50kHz ~ 1MHz |
| Energetický čas (E.T.) | - | Detailný popis | 1:70 Current Sense Transformer 50kHz ~ 1MHz 0.8 mOhm Primary, 4.75 Ohm Secondary 980µH Surface Mount |
| DC odpor (DCR) | 0.8 mOhm Primary, 4.75 Ohm Secondary | Aktuálny pomer | - |