B82801C0145A050
EPCOSEPCOS
B82801C0145A050 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82801C0145A050
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CURR SENSE XFMR 1:50 SMD
listoch: B82801C0145A050.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B82801C0145A050
Číslo dielu B82801C0145A050 Výrobca EPCOS
popis CURR SENSE XFMR 1:50 SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 56131 pcs Dátový hárok B82801C0145A050.pdf
závažia 0.011 lb (4.99g) typ Invasive
Otočný pomer - primárny: sekundárny 1:50 Stýl ukončenia Gull Wing
Veľkosť / rozmer 0.560" L x 0.530" W (14.22mm x 13.46mm) séria B82801C
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Ostatné mená 495-4441-2
B82801C 145A 50
B82801C145A50
Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant indukčnosť 1.4mH
Výška - sedenie (Max) 0.394" (10.00mm) Frekvenčný rozsah 50kHz ~ 500kHz
Energetický čas (E.T.) - Detailný popis 1:50 Current Sense Transformer 50kHz ~ 500kHz 0.28 mOhm Primary, 400 mOhm Secondary 1.4mH Surface Mount
DC odpor (DCR) 0.28 mOhm Primary, 400 mOhm Secondary Aktuálny pomer -