B72205S0141K211
EPCOSEPCOS
B72205S0141K211 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B72205S0141K211
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu VARISTOR 220V 400A DISC 5MM
listoch: B72205S0141K211.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B72205S0141K211
Číslo dielu B72205S0141K211 Výrobca EPCOS
popis VARISTOR 220V 400A DISC 5MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 703275 pcs Dátový hárok B72205S0141K211.pdf
Varistorové napätie (typ) 220V Varistorové napätie (Min) 198V
Varistorové napätie (Max) 242V séria StandarD
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Disc 5mm