B72205S0141K101
EPCOSEPCOS
B72205S0141K101 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B72205S0141K101
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu VARISTOR 220V 400A DISC 5MM
listoch: B72205S0141K101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie B72205S0141K101
Číslo dielu B72205S0141K101 Výrobca EPCOS
popis VARISTOR 220V 400A DISC 5MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 671291 pcs Dátový hárok B72205S0141K101.pdf
Varistorové napätie (typ) 220V Varistorové napätie (Min) 198V
Varistorové napätie (Max) 242V séria StandarD
obal Bulk Balík / puzdro Disc 5mm