B72205S0141K111
EPCOSEPCOS
B72205S0141K111 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B72205S0141K111
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu VARISTOR 220V 400A DISC 5MM
listoch: B72205S0141K111.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie B72205S0141K111
Číslo dielu B72205S0141K111 Výrobca EPCOS
popis VARISTOR 220V 400A DISC 5MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 364000 pcs Dátový hárok B72205S0141K111.pdf
Varistorové napätie (typ) 220V Varistorové napätie (Min) 198V
Varistorové napätie (Max) 242V séria StandarD
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Disc 5mm
Ostatné mená 495-76409-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C (TA)
Počet obvodov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Maximálne napätie DC 180V
Maximálne striedavé napätie 140V Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant energie 4.5J
Detailný popis 220V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Aktuálny - nárast 400A
Kapacita @ Frekvencia 125pF @ 1kHz