B72205S0140K211
EPCOSEPCOS
B72205S0140K211 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B72205S0140K211
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
listoch: B72205S0140K211.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4500 pcs
  • správa
Špecifikácie B72205S0140K211
Číslo dielu B72205S0140K211 Výrobca EPCOS
popis VARISTOR 22V 100A DISC 5MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 498648 pcs Dátový hárok B72205S0140K211.pdf
Varistorové napätie (typ) 22V Varistorové napätie (Min) 19.8V
Varistorové napätie (Max) 24.2V séria StandarD
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Disc 5mm