B43866A4335M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43866A4335M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
listoch: B43866A4335M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B43866A4335M
Číslo dielu B43866A4335M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 104346 pcs Dátový hárok B43866A4335M.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B43866 Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43866A4335M000 Prevádzková teplota -25°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 125.6 Ohm @ 120Hz Detailný popis 3.3µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 125.6 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapacitné 3.3µF aplikácia General Purpose