B43866C1157M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43866C1157M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
listoch: B43866C1157M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2400 pcs
  • správa
Špecifikácie B43866C1157M
Číslo dielu B43866C1157M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81950 pcs Dátový hárok B43866C1157M.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B43866 Ripple Current @ High Frequency 650mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43866C1157M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 150µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
kapacitné 150µF aplikácia General Purpose