B43866A4106M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43866A4106M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
listoch: B43866A4106M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie B43866A4106M
Číslo dielu B43866A4106M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 94573 pcs Dátový hárok B43866A4106M.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B43866 Ripple Current @ High Frequency 202mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43866A4106M000 Prevádzková teplota -25°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 88.2 Ohm @ 120Hz Detailný popis 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 88.2 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapacitné 10µF aplikácia General Purpose