B43866A4226M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43866A4226M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
listoch: B43866A4226M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie B43866A4226M
Číslo dielu B43866A4226M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 73816 pcs Dátový hárok B43866A4226M.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B43866 hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená B43866A4226M000
Prevádzková teplota -25°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapacitné 22µF