B41868W6337M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41868W6337M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
listoch: B41868W6337M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41868W6337M
Číslo dielu B41868W6337M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5627 pcs Dátový hárok B41868W6337M.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B41868 Ripple Current @ High Frequency 905mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41868W6337M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 85 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 92 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 92 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C kapacitné 330µF