B41868W5477M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41868W5477M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
listoch: B41868W5477M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41868W5477M
Číslo dielu B41868W5477M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4849 pcs Dátový hárok B41868W5477M.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B41868 Ripple Current @ High Frequency 673mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41868W5477M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 130 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 142 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 142 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C kapacitné 470µF