B41868W7158M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41868W7158M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
listoch: B41868W7158M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie B41868W7158M
Číslo dielu B41868W7158M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61752 pcs Dátový hárok B41868W7158M.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B41868 Ripple Current @ High Frequency 1.861A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41868W7158M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 39 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 41 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 41 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C kapacitné 1500µF