B41868W7227M
EPCOSEPCOS
B41868W7227M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41868W7227M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
listoch: B41868W7227M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie B41868W7227M
Číslo dielu B41868W7227M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 186810 pcs Dátový hárok B41868W7227M.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B41868 Ripple Current @ High Frequency 552mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 495-6027
B41868W7227M-ND
B41868W7227M000
Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 147 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 164 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 164 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C kapacitné 220µF