B32794D3205K
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B32794D3205K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32794D3205K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 2UF 10% 700VDC RADIAL
listoch: B32794D3205K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B32794D3205K
Číslo dielu B32794D3205K Výrobca EPCOS (TDK)
popis CAP FILM 2UF 10% 700VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75255 pcs Dátový hárok B32794D3205K.pdf
Napätie - DC 300V tolerancia 2µF
ukončenie PC Pins Veľkosť pozemnej plochy 1.083" (27.50mm)
Veľkosť / rozmer 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) séria B32794
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression
polarizácia Radial Ostatné mená 495-4137
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu B32794D3205K
Životnosť @ Temp. 15.6 mOhm Výška - sedenie (Max) 0.748" (19.00mm)
Vlastnosti - Rozšírený popis 2µF ±10% Film Capacitor 300V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±10% Dielektrický priemer Polypropylene (PP), Metallized
popis CAP FILM 2UF 10% 700VDC RADIAL Prúd - únik 700V