B32794D3405K
EPCOSEPCOS
B32794D3405K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32794D3405K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 4UF 10% 700VDC RADIAL
listoch: B32794D3405K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1932 pcs
  • správa
Špecifikácie B32794D3405K
Číslo dielu B32794D3405K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 4UF 10% 700VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 51818 pcs Dátový hárok B32794D3405K.pdf
Napätie - DC 700V Napájacie napätie - AC 300V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
séria B32794 hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 1.083" (27.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 4µF Film Capacitor 300V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 4µF