B32794D3335K
EPCOSEPCOS
B32794D3335K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32794D3335K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 3.3UF 10% 700VDC RADIAL
listoch: B32794D3335K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie B32794D3335K
Číslo dielu B32794D3335K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 3.3UF 10% 700VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80365 pcs Dátový hárok B32794D3335K.pdf
Napätie - DC 700V Napájacie napätie - AC 300V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 1.240" L x 0.531" W (31.50mm x 13.50mm) séria B32794
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-4138
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 1.083" (27.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.906" (23.00mm)
Vlastnosti - ESR (ekvivalentná odolnosť série) 9.7 mOhms
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 3.3µF Film Capacitor 300V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 3.3µF aplikácia DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression