B32794D2106K
EPCOSEPCOS
B32794D2106K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32794D2106K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 10UF 10% 630VDC RADIAL
listoch: B32794D2106K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie B32794D2106K
Číslo dielu B32794D2106K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 10UF 10% 630VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35046 pcs Dátový hárok B32794D2106K.pdf
Napätie - DC 630V Napájacie napätie - AC 250V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 1.240" L x 0.630" W (31.50mm x 16.00mm) séria B32794
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-4135
B32794D2106KN1
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 1.083" (27.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
Vlastnosti - ESR (ekvivalentná odolnosť série) 4.2 mOhms
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 10µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 10µF aplikácia DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression