LVD75B80
CrydomCrydom
LVD75B80 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LVD75B80
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 80A 3-75V
listoch: 1.LVD75B80.pdf2.LVD75B80.pdf3.LVD75B80.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 818 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 818 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie LVD75B80
Číslo dielu LVD75B80 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 80A 3-75V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 818 pcs Dátový hárok 1.LVD75B80.pdf2.LVD75B80.pdf3.LVD75B80.pdf
Napätie - zaťaženie 3V ~ 75V Napätie - vstup 11.5 ~ 12 VDC
Ostatné mená CC1787 Rezistencia na stav (Max) 8 mOhms
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Nabíjací prúd 80A