LVD75B60
CrydomCrydom
LVD75B60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LVD75B60
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 60A 3-75V
listoch: 1.LVD75B60.pdf2.LVD75B60.pdf3.LVD75B60.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 742 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 742 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie LVD75B60
Číslo dielu LVD75B60 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 60A 3-75V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 742 pcs Dátový hárok 1.LVD75B60.pdf2.LVD75B60.pdf3.LVD75B60.pdf
Napätie - zaťaženie 3V ~ 75V Napätie - vstup 11.5 ~ 12 VDC
Rezistencia na stav (Max) 10 mOhms Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 60A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant