LVD75B40
CrydomCrydom
LVD75B40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LVD75B40
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 40A 3-75V
listoch: 1.LVD75B40.pdf2.LVD75B40.pdf3.LVD75B40.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 974 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 974 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie LVD75B40
Číslo dielu LVD75B40 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 40A 3-75V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 974 pcs Dátový hárok 1.LVD75B40.pdf2.LVD75B40.pdf3.LVD75B40.pdf
Napätie - zaťaženie 3V ~ 75V Napätie - vstup 11.5 ~ 12 VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria LVD obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu DC
Ostatné mená CC1785 Rezistencia na stav (Max) 15 mOhms
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Nabíjací prúd 40A
obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LVD75B60
LVD75B60
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 60A 3-75V
Skladom: 742 pcs
Stiahnuť ▼: LVD75B60.pdf
RFQ
LVD75A60
LVD75A60
výrobcovia: Crydom
Skladom: 859 pcs
Stiahnuť ▼: LVD75A60.pdf
RFQ
LVD75B40H
LVD75B40H
popis: SSR RELAY SPST-NO 40A 3-75V