LVD75C40
CrydomCrydom
LVD75C40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LVD75C40
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 40A 3-75V
listoch: 1.LVD75C40.pdf2.LVD75C40.pdf3.LVD75C40.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 871 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 871 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie LVD75C40
Číslo dielu LVD75C40 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 40A 3-75V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 871 pcs Dátový hárok 1.LVD75C40.pdf2.LVD75C40.pdf3.LVD75C40.pdf
Napätie - zaťaženie 3V ~ 75V Napätie - vstup 12 ~ 12.5VDC
Rezistencia na stav (Max) 15 mOhms Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 40A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LVD75C60H
LVD75C60H
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 60A 3-75V
Skladom: 842 pcs
Stiahnuť ▼: LVD75C60H.pdf
RFQ
LVD75B80
LVD75B80
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 80A 3-75V
Skladom: 818 pcs
Stiahnuť ▼: LVD75B80.pdf
RFQ
LVD75C40H
LVD75C40H
popis: SSR RELAY SPST-NO 40A 3-75V