LR600240D40RH
CrydomCrydom
LR600240D40RH Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LR600240D40RH
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 40A 24-280V
listoch: LR600240D40RH.pdf
  • správa
Špecifikácie LR600240D40RH
Číslo dielu LR600240D40RH Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 40A 24-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2523 pcs Dátový hárok LR600240D40RH.pdf
Napätie - zaťaženie 24V ~ 280V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia PC Pin Balík dodávateľov zariadení -
séria LR obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC
Ostatné mená CC2355
LR600240D40RH-ND
Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 40A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LR600301CR
LR600301CR
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: FUSE HLDR CART 600V 30A CHASSIS
Skladom: 5666 pcs
Stiahnuť ▼: LR600301CR.pdf
RFQ
LR600240D25R
LR600240D25R
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V
Skladom: 3017 pcs
Stiahnuť ▼: LR600240D25R.pdf
RFQ
LR600240D40
LR600240D40
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 40A 24-280V
Stiahnuť ▼: LR600240D40.pdf
LR600240D40R
LR600240D40R