LR600240D40R
CrydomCrydom
LR600240D40R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LR600240D40R
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 40A 24-280V
listoch: 1.LR600240D40R.pdf2.LR600240D40R.pdf3.LR600240D40R.pdf
  • správa
Špecifikácie LR600240D40R
Číslo dielu LR600240D40R Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 40A 24-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2509 pcs Dátový hárok 1.LR600240D40R.pdf2.LR600240D40R.pdf3.LR600240D40R.pdf
Napätie - zaťaženie 24V ~ 280V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia PC Pin Balík dodávateľov zariadení -
séria LR obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC
Ostatné mená CC2081
LR600240D40R-ND
Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 40A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LR6 G6/BL5X2
LR6 G6/BL5X2
výrobcovia: FDK America
popis: BATT PK 15V AA SZ ALKALINE
Skladom: 23173 pcs
Stiahnuť ▼: LR6 G6/BL5X2.pdf
RFQ
LR600240D40RH
LR600240D40RH
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 40A 24-280V
Skladom: 2523 pcs
Stiahnuť ▼: LR600240D40RH.pdf
RFQ
LR600302PR
LR600302PR
výrobcovia: Hamlin / Littelfuse
popis: FUSE HLDR CART 600V 30A CHASSIS
Stiahnuť ▼: LR600302PR.pdf
LR600240D25R
LR600240D25R
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V
Stiahnuť ▼: LR600240D25R.pdf
LR600240D40
LR600240D40