LR600240D40
CrydomCrydom
LR600240D40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LR600240D40
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 40A 24-280V
listoch: 1.LR600240D40.pdf2.LR600240D40.pdf3.LR600240D40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie LR600240D40
Číslo dielu LR600240D40 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 40A 24-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3177 pcs Dátový hárok 1.LR600240D40.pdf2.LR600240D40.pdf3.LR600240D40.pdf
Napätie - zaťaženie 24V ~ 280V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia PC Pin Balík dodávateľov zariadení -
séria LR obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC, Zero Cross
Ostatné mená CC2073
LR600240D40-ND
Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 40A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant