LR600240D25
CrydomCrydom
LR600240D25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LR600240D25
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V
listoch: 1.LR600240D25.pdf2.LR600240D25.pdf3.LR600240D25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie LR600240D25
Číslo dielu LR600240D25 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2802 pcs Dátový hárok 1.LR600240D25.pdf2.LR600240D25.pdf3.LR600240D25.pdf
Napätie - zaťaženie 24V ~ 280V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia PC Pin Balík dodávateľov zariadení -
séria LR obal Bulk
Balík / puzdro Module Typ výstupu AC, Zero Cross
Ostatné mená CC1929
LR600240D25-ND
Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 25A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant