CL240D05C
CrydomCrydom
CL240D05C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CL240D05C
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
listoch: 1.CL240D05C.pdf2.CL240D05C.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie CL240D05C
Číslo dielu CL240D05C Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3173 pcs Dátový hárok 1.CL240D05C.pdf2.CL240D05C.pdf
Napätie - zaťaženie 24V ~ 280V Napätie - vstup 3 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria CL obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC, Zero Cross
Ostatné mená CC1763 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 5A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant