CL240D10H
CrydomCrydom
Crydom
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CL240D10H
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
listoch: CL240D10H.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie CL240D10H
Číslo dielu CL240D10H Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2695 pcs Dátový hárok CL240D10H.pdf
Napätie - zaťaženie 24V ~ 280V Napätie - vstup 3 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria CL obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Nabíjací prúd 10A