CL240D10R
CrydomCrydom
CL240D10R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CL240D10R
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
listoch: 1.CL240D10R.pdf2.CL240D10R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie CL240D10R
Číslo dielu CL240D10R Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3105 pcs Dátový hárok 1.CL240D10R.pdf2.CL240D10R.pdf
Napätie - zaťaženie 24V ~ 280V Napätie - vstup 3 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria CL obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC
Ostatné mená CC2108
CL240D10R-ND
Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 10A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CL240D10RC
CL240D10RC
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Skladom: 2873 pcs
Stiahnuť ▼: CL240D10RC.pdf
RFQ
CL2500
CL2500
výrobcovia: Klein Tools
popis: 1000A AC/DC TRMS CLAMP METER