CL240A10
CrydomCrydom
CL240A10 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CL240A10
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
listoch: 1.CL240A10.pdf2.CL240A10.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie CL240A10
Číslo dielu CL240A10 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3037 pcs Dátový hárok 1.CL240A10.pdf2.CL240A10.pdf
Napätie - zaťaženie 24V ~ 280V Napätie - vstup 90 ~ 250VAC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria CL obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC, Zero Cross
Ostatné mená CC1756 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 10A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CL240D05
CL240D05
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
Skladom: 3764 pcs
Stiahnuť ▼: CL240D05.pdf
RFQ
CL240A10RC
CL240A10RC
výrobcovia: Crydom
popis: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V