CL240A10RC
CrydomCrydom
CL240A10RC Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CL240A10RC
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
listoch: 1.CL240A10RC.pdf2.CL240A10RC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie CL240A10RC
Číslo dielu CL240A10RC Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2481 pcs Dátový hárok 1.CL240A10RC.pdf2.CL240A10RC.pdf
Napätie - zaťaženie 24V ~ 280V Napätie - vstup 90 ~ 250VAC
Stýl ukončenia Screw Terminal Balík dodávateľov zariadení -
séria CL obal Bulk
Balík / puzdro Hockey Puck Typ výstupu AC
Ostatné mená CC2107
CL240A10RC-ND
Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Nabíjací prúd 10A Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant