UP2C-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2C-151-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP2C-151-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 150UH 1.04A 351.4 MOHM
listoch: UP2C-151-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
900 pcs
  • správa
Špecifikácie UP2C-151-R
Číslo dielu UP2C-151-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 150UH 1.04A 351.4 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 99088 pcs Dátový hárok UP2C-151-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Ostatné mená 283-4229-2
UP2C-151
UP2C-151-ND
UP2C-151-R-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 150µH Výška - sedenie (Max) 0.205" (5.20mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 1.04A 351.4 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 351.4 mOhm Aktuálne hodnotenie 1.04A
Aktuálny - Sýtosť 1.02A